BilgiEğlenceTeknoloji

PUBG GFX Tool Mobil Grafik Ayarları nasıl yapılır?

PUBG GFX Tool Mobil Grafik Ayarları nasıl yapılır? PUBG Grafik ayarlarını mobil telefonlar için ayarlamak ve mobil telefonlarda da oynamak için bazı ayarları yapmak gerekir. Peki Mobil PUBG GFX Tool Grafik Ayarları nasıl yapılır?

PUBG GFX Tool Mobil Grafik Ayarları nasıl yapılır? Android‘li Mobil cihazlarda PUBG grafik ayarlarını düzenlemek için gereken aşamaları sizler için detaylarıyla yazıyoruz. Kişisel bilgisayarlar için geliştirilen oyunlar farklı donanımsal özelliklerdeki sistemlerle çalışabilecek şekilde tasarlanıyor. Bu sayede harika grafik detaylarına sahip olan oyunlar dahi üst düzey donanımsal özellikler barındırmayan bilgisayarlarda bile oynanabiliyor. Mobil cihazlarda ise durum farklı.

Akıllı telefonlar, özellikle Android çok farklı donanımsal özellikler içerebiliyor. Tabiki Android versiyonları içerisindede farklılıklar var. Bazı mobil oyunlarda grafik ayarlarını değiştirilemiyor veya sınırlı seçenekler var. PlayerUnknown’s Battlegrounds yani PUBG’nin grafik ayarlarını düzenlemek isteyenler için kullanabileceği bir uygulama var.

 

PUBG Grafik Ayarlarını nasıl düzenlenir?

Mobil cihazınıza Google Play mağazasında aratarak ya da  Graphics Tool for PUBG linkine tıklanarak uygulamayı yükleyin.

Yüklediğiniz uygulamayı açın. Arayüzde değiştirilebilecek ayarlarda grafik, FPS, HD stili ayarı ve gölge etkinleştirme / devre dışı bırakma gibi seçenekler var. Yaptığınız değişikliğin aktifleşmesi için alt kısımdaki Accept butonunu kullanmalısınız.

 

 

Mobil PUBG Grafik Ayarları

Ayarları kaydedin ardından uygulamayı kapatın ve PUBG’yi açın. Oyunda grafik detaylarını iyileştirmek için düzenleme yapmış ya da oyunu akıcı hale getirmek için grafik ayarlarını kısmış olabilirsiniz ama iyileştirme konusunda kesin bir sonuç alma garantisi yok. Bu noktada cihazın ram durumunun hala belirleyici olduğu unutulmamalı.

PUBG’nin dahili oyun içi grafik ayarları da mevcut. Bunlar Graphics Tool for PUBG’nin sunduğu seçeneklerden farklı ama yine de göz atmak isteyebilirsiniz. Oyunu açtıktan sonra sağ üstte dişli çark simgesine dokunun.

 

Mobil PUBG Grafik Ayarları

 

Settings ekranında Graphics‘e girin. Burada oyunun sunduğu grafik seçeneklerini vardır. Cihazınız orta seviye ise Ultra HD seçeneği göremeyebilirsiniz. Bir değişiklik yaptıysanız bunun etkinleşmesi için oyunu kapatın ve yeniden açın.

Yaptığınız değişikliği geri almak istiyorsanız alt kısımdaki Reset Screen butonunu kullanabilirsiniz.

 

Mobil PUBG Grafik Ayarları

 

 

Etiketler

Bilgi Arsiv

Güncel Bilgi Arşivi, Güncel Haberler, Bilgi, Spor, Eğlence, Sağlık ve Eğitim bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler