EğlenceTeknoloji

Fortnite’ın Android Sürümü Erişime Açıldı!

Fortnite’ın Android Sürümü Erişime Açıldı! Epic Games, Samsung ile gerçekleştirdiği anlaşma neticesinde mobil oyuncuların merakla beklediği Fortnite Android sürümünü yalnızca Samsung Galaxy cihazlara özel olarak yayınladı.

Fortnite’ın Android Sürümü Erişime Açıldı! Fortnite‘ın merakla beklenen Android sürümü bugün yayınlanıyor. Şu anda gerçekleşmekte olan Note 9 etkinliğinde Fortnite Android ile ilgili konuşan Samsung, oyunun beklendiği gibi öncelikle Samsung Galaxy cihazlara özel olacağını açıkladı.

Buna göre Galaxy serisinden S7 / S7 Edge , S8 / S8+, S9 / S9+, Note 8, Note 9, Tab S3, ve Tab S4 cihaz sahipleri bugünden itibaren Fortnite’ın Android Beta sürümünü test edebilecek. Epic Games, önümüzdeki günlerde diğer cihazlarda da oyunun yayınlanacağı söylüyor.

Samsung’un etkinlikte kullandığı ifadelere göre Fortnite’da ayrıca Samsung’a özel bir karakter de yer alacak. Karakterin isminin ise ‘Galaxy’ olacağı belirtildi.

 

Nasıl indirilir?

Fortnite’ın Android sürümü diğer oyunlardan farklı olarak Google Play Store’da yer almayacak. Bu nedenle Android betasını deneyebilmeniz için öncelikle Fortnite.com/Android adresi üzerinden kayıt olmanız gerekiyor. Sonrasında Epic Games, girmiş olduğunuz e-posta adresinize bir davetiye gönderecek. Davetiyede oyunun indirilmesi ve kurulmasıyla ilgili gerekli olan adımlar yer alacak.

 

 

Etiketler

Bilgi Arsiv

Güncel Bilgi Arşivi, Güncel Haberler, Bilgi, Spor, Eğlence, Sağlık ve Eğitim bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler