Eğlence

Eylül ayında Vizyona girecek filmler

Eylül ayında Vizyona girecek Filmler! Eylül ayının ilerleyen günlerinde Vizyona hangi filmler giricek? Birbirinden güzel Komedi, Aksiyon, Dram filmleri bu ay sinemada sizlerle olacak. Hafta sonlarını, Boş zamanlarınızı değerlendirmek için sinemalarda vizyona girecek filmler sizlerle…

 

Alfa Kurt

Alfa Kurt

Vizyon Tarihi: 07.09.2018

Tür: Macera

Avrupa’da 20.000 yıl öncesi. Kabilesinin önde gelenleriyle ilk avına çıkan genç bir adam yaralanır ve ölüme terk edilir. Kendine geldiğinde yalnızdır ve vücudunda kırıklar vardır. Acımasız vahşi doğada hayatta kalmayı öğrenmek zorundadır. Sürüsünden ayrı düşmüş bir kurt ile birbirlerine güvenmeyi öğrenmelidirler. Sayısız tehlike atlatarak, kış gelmeden evin yolunu bulabilmek için adam ve kurt alışılmadık bir dostluk kurarlar.

 

 

Arı Maya 2: Bal Oyunları

Arı Maya: Bal Oyunları

Vizyon Tarihi: 07.09.2018

Tür: Animasyon

Tatlı, meraklı ve maceracı Arı Maya, Buzztropolis Kraliçe’sine herkesin içinde itiraz edip utandırınca, kovanını kurtarmak için uyumsuz böceklerden oluşan bir takımla Bal Oyunları’na katılmak zorunda kalır. Yarışı kaybederse, kovanın bütün kış için hazırladığı tüm balı Kraliçe’ye vermek zorundadırlar. En iyi dostu tembel ve çekingen Willy, şapşal karıncalar Arnie ile Barney ve bilge çekirge Flip’in desteğiyle bakalım Arı Maya, bu uyumsuz takımı toparlayıp, rekabetçi Violet ve arkadaşlarına karşı yarışı kazanıp, kovanını balı vermekten kurtarabilecek midir?

 

 

Baba Nerdesin Kayboldum

Baba Neredesin kayboldum

Vizyon Tarihi: 07.09.2018

Tür: Dram

Aşkın, uzun süredir çalıştığı sinema sektöründe hayallerini bulamamış, babasının ölümüyle memleketine geri dönmüştür. Kendisini, yıllar önce reddettiği hayatın tam ortasında bulmuştur. Her şey sabitlenmiş gibidir. Bir babanın gidişi midir yıkım? Hayalleri kaybolan bir nesil, değiştirmek istedikleri bir dünyada neden kendine bir yer arar Alışılmış düzeni bozmamak için oynanan oyunlar, tekrarlanıp gider. Bir kadının sevgisi; zamanı geri almaya ve zihinsel çelişki içinde olan bir adama doğru çıkışı bulmaya yardımcı olur mu? Gerçeklerden niye utanılır, sakladığımız için mi? Aşkın; giderek daralan çemberin içinde, ailesi, dostu Ali ve onu değiştirmeyi kendisine görev edinmiş Oya arasında yeni bir hayat kurabilecek mi?

 

 

Keloğlan

Keloğlan

Vizyon Tarihi: 07.09.2018

Tür: Macera

Emir, yazdığı hiçbir masalı tamamlayamayan bir yazardır. Büyümeye direnen bir karakteri vardır. Bir gece yepyeni bir Keloğlan masalı yazmaya karar verir. Masalı yazarken, çalışma masasının başında uyuyup kalan Emir, sabah uyandığında şok bir durumla karşılaşır. Dün gece yazdığı masal gerçek olmaktadır. Tıpkı yazdığı gibi Keloğlan günümüze gelmiştir. İkna olmakta güçlük çekse de, bir masalın içinde olduğunu kabullenir. Kendini günümüzde bulan Keloğlan, televizyonda gördüğü Cankız’a, tıpkı Emir’in yazdığı masalda olduğu gibi görür görmez aşık olur. Üstelik Cankız, televizyon aracılığıyla insanlardan yardım isteyen bir hayvan severdir. Tijen Aladağ adında bir modacı, avcılardan oluşan ordusuyla, kürkleri için her gün kafesler dolusu hayvan avlamaktadır. Çok güçlüdür, herkesi sindirmiştir. Kimse ona dur diyememektedir. Keloğlan ve Emir, Cankız ve ailesinin yaşadığı ormana gider ve onlara destek verirler. Keloğlan’ın karşısında masallardaki kötülerden bile daha kötü insanlar vardır. Bu arada Emir’in yazdığı yarım masalın son cümlesindeki sihir dükkanında, birçok bilmeceyi bilen Keloğlan, içinde birçok sihirli iksirin olduğu sihirli kuşağı almaya hak kazanır. Artık bu tanımadığı yabancı dünyada, zaman zaman kullanabileceği sihirli güçleri de vardır. Emir’in yaşadığı aksiliklerden sonra yalnız kalan Keloğlan, ormanı avcılardan korumak için hayvanlarla, Cankız’la ve ailesiyle birlik olur. Tijen Aladağ, Keloğlan’a karşı mağlubiyetler alsa da, kürk sevdasından asla vazgeçmeyecektir. Her defasında yeni yöntemlere başvuracaktır. Acaba Keloğlan bu yenidünyada, bu yeni masalda, bu amansız kötüye karşı durabilecek midir? İyiler yine galip gelebilecek midir ?

 

 

Komplo – Backstabbing for Beginners

Komplo

Vizyon Tarihi: 07.09.2018

Tür: Gerilim

Programın başındaki akıl hocası Pasha, programın ne kadar başarılı olduğunu Michael Soussan’a göstermek için onu Irak’a getiriyor. Fakat Michael, organizasyonu daha derin bir şekilde incelediğinde, BM içindeki ve dışındaki yetkililerin yolsuzluklarını fark eder. Michael şimdi bu organizasyona nasıl adalet getireceğine karar vermek zorundadır.

 

 

Mile 22

Mile 22

Vizyon Tarihi: 07.09.2018

Tür: Aksiyon

Çok gizli bir taktik komuta birimi tarafından desteklenen seçkin bir Amerikan istihbarat subayının, hassas bilgilere sahip gizemli bir polis memurunu yasadışı yollarla yurtdışına kaçırmaya çalışmasının hikâyesini anlatıyor.

 

 

Predator

The Predator

Vizyon Tarihi: 14.09.2018

Tür: Aksiyon

Eski bir Ordu Korucusu ve Özel Kuvvetler askerinin Meksika’daki ücretli bir görevde, bir Predator olduğunu öğrendiği gizemli bir uzaylı ile karşılaşır. Yaratıkların teknolojisinin bir kısmını ABD’ye geri gönderir; orada, oğlu Rory onları kontrol etmek için kullanılan dili çözer. Bu da onu, Predatorlardan gelen ciddi bir tehdide maruz bırakır. Hükümetin, gördüğü şeyi ortaya çıkarmasını engellemenin bir yolu olarak psikiyatrik değerlendirme için sınırlanmış olan Quinn, “Deliler” adı verilen bir grup eski askerle oğlunu kurtarmak için kaçar ve daha büyük bir komployu keşfeder.

 

 

Gece Gelen – It Comes at Night

Gece Gelen - It Comes at Night

Vizyon Tarihi: 14.09.2018

Tür: Korku

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş bir aile babasıdır. Tüm dünyayı terörize eden alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle sarsılacaktır…

 

 

Bırakma Beni – Never Leave Me

Bırakma Beni - Never Leave Me

Vizyon Tarihi: 21.09.2018

Tür: Dram

İsa annesinin ölümünün ardından Şanlıurfa’da Suriyeli çocukların kaldığı bir yetimhaneye gönderilir. Burada Ahmet ve Motaz’la tanışır. Ahmed Suriye’de kaybolan babasına tekrar kavuşacağı ümidi ile yaşamaktadır. Motaz ise yeniden evlenen annesi tarafından yetimhaneye bırakılmıştır. Farklı karakterde olan İsa, Ahmet ve Motaz’ın tek amacı vardır; o da yetimhaneden çıkıp yeni bir hayat kurmak.

 

 

Dehşetin Yüzü – The Nun

Dehşetin Yüzü - The Nun

Vizyon Tarihi: 21.09.2018

Tür: Korku

Romanya’da şehirden uzak bir manastırda yaşamını sürdüren genç bir rahibe intihar eder, büyülü geçmişi olan bir rahip ve bir acemi, son sözlerinin söylemeden önce olayı araştırmak üzere Vatikan tarafından gönderilirler. Birlikte bu kutsal olmayan sır perdesini kaldırırlar. Sadece kendi hayatlarını değil, inançlarını ve ruhlarını da riske atarak, Korku Seansı’nda ilk defa seyircileri kötü kalpli bir güçle yüzleştiren, yine aynı şeytani form ile yaşam ve şeytani güçler arasında bir manastırda korkunç bir savaş ile karşı karşıya getiriyor.

 

 

Kayıp Aranıyor – Searching

Kayıp Aranıyor - Searching

Vizyon Tarihi: 28.09.2018

Tür: Dram

David Kim’in 16 yaşındaki kızının kaybolmasının ardından, yerel bir soruşturma başlatılır ve davaya bir dedektif atanır. Fakat 37 saat sonra elde hâlâ tek bir ipucu bile olmadığı için, David henüz kimsenin bakmadığı, günümüzde tüm sırların saklandığı yeri aramaya karar verir: Kızının dizüstü bilgisayarını. Her gün iletişim için kullandığımız teknolojik aletler aracılığıyla anlatılan bu hiper modern gerilim hikâyesinde, kızı sonsuza dek yok olmadan önce, David onun dijital ayak izlerini takip etmek zorundadır.

 

 

Küçük Ayak – Smallfoot

Küçük Ayak - Smallfoot

Vizyon Tarihi: 28.09.2018

Tür: Animasyon

Parlak genç Yeti, varolmadığına inandığı bir şey, yani bir ‘insan’ bulduğunda “Küçük Ayak”, Kocaayak efsanesini tepetaklak ediyor. Bu “Küçük Ayak” haberi küçük yeti topluluğunu, kendi karlı köylerinden başka bir hayatın olup olmadığını araştırmak için eğlenceli, cümbüşlü bir keşfe çıkartacaktır.

 

 

Etiketler

Bilgi Arsiv

Güncel Bilgi Arşivi, Güncel Haberler, Bilgi, Spor, Eğlence, Sağlık ve Eğitim bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler